top of page

Ask.fm ir sociālais portāls kurā tu vari uzdot jautājumus un atbildēt uz citu uzdotajiem jautājumiem. Tas sākumā liekas ka tas ir forši kā jau jauniešiem, bet aiz tā slēpjas arī ēnas puse.

 Ask.fm ir tiešsaites sociālā tīkla jautājumu un atbilžu tīmekļa vietne, kura darbību uzsāka 2010. gada jūnijā. Latvijā radītā sociālā tīkla pamatā ir ideja, ka gan reģistrētie, gan anonīmie lietotāji ask.fm profilu īpašniekiem var uzdot jautājumus, lūgt kaut ko izdarīt kameras priekšā vai vienkārši ierakstīt apgalvojumus par viņiem. Atbildes uz šiem jautājumiem var sniegt gan rakstiski, gan ar video palīdzību. Visiem reģistrētajiem lietotājiem ir izvēles iespēja nesaņemt jautājumus no anonīmajiem lietotājiem, katrs var arī bloķēt citu profilu īpašniekus.

Informācija ņemta no Wikipedia.com

Nelieli fakti par ask.fm:

  • Ask.fm tika radīts Latvijā un to lietotāju skaits katru dienu pieaug par 50,000 cilvēku!

  • Ask.fm pērn radīja piecu puišu komanda - Oskars Liepiņš, Marks Terebins, Iļja Terebins, Valērijs Vešņakovs un Klāvs Sinka.

  • Izrādās ka Ask.fm globālais ranks ir - 675 vieta!

  • Ask.fm ir izplatījies pār visu pasauli, to lieto gan Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievījā, Brazīlījā, Ķīnā un vel citās valstīs!

  • Ask.fm ir apdzinis tā līdzinieku formspring.com par 54 % lietotāju ziņā!

  • 46% lietotāju ir vecumā līdz 18 gadiem, 34% vecumā no 18 līdz 25!

  • Naudu «ask.fm» veidotāji pelna ar reklāmas izvietošanu un virtuālajām dāvanām, ko portāla lietotāji ar SMS palīdzību cits citam var sūtīt. Tāpat uzņēmumiem ir iespēja uzdot «sponsorēto jautājumu», kuram tiek pievienota saite ar attiecīgo interneta adresi.

Informācija ņemta no Spoki.lv

Portāls Ask.fm tika dibināts 2010. gada jūnijā Latvijā kā līdzīga portāla Formspring konkurents. To radīja piecu puišu komanda: Oskars Liepiņš, Marks Terebins, Iļja Terebins, Valērijs Vešņakovs un Klāvs Sinka.

Informācija ņemta no Wikipedia.com

Ieejiet aptaujas,intervijas un video.

Ask.fm ir portālāls kuru tu var lietot tikai no 13 gadu vecuma.

bottom of page